آموزش کاراته

آموزش کاراته را با ما دنبال کنید، آموزش کاراته از مبتدی تا حرفه ای همراه با خانواده ی بزرگ کاراته مهر ایرانیان.

این بخش از وب سایت شامل تاریخچه ای کامل از کاراته و سبک های آن است که به صورت رایگان برای علاقه مندان و کاراته کاها فعال می باشد. همچنین یک قسمت دایره اللغات تدارک دیده شده است که فقط اعضای VIP قادر به استفاده از این بخش می باشند.

بخش اصلی آموزش، شامل قسمت هایی است که مراحل اولیه آن به صورت رایگان فعال هستند و برای مشاهده آموزش های پیشرفته می بایست اشتراک ویژه تهیه نمائید. در صورتی که علاقه مند هستید آموزش های هفتگی و ماهانه ما را دریافت کنید اشتراک VIP تهیه نمائید تا از طریق خبرنامه ایمیلی برای اعضا از آخرین مطالب آموزشی مطلع شوید.

از تمامی اعضا خواهش مندیم برای کسب رضایت و حفظ ارزش های اخلاقی، مطالب بیان شده در قسمت VIP را به اشتراک نگذاشته و اجازه دهند دوستانشان هم با خرید اشتراک ازین مطالب بهره ببرند. رعایت این مسائل به افزایش کیفیت مطالب کمک خواهد کرد. قوانین وب سایت را مطالعه نمائید.

فراموش نکنید برای استفاده از بخش دایره لغات / آموزش های کاتا / آموزش های کومیته و آموزش های مخصوص مربیان حتما می بایست اشتراک ویژه تهیه نمائید و سپس وارد سایت شوید در غیر این صورت مطلب مورد نظر برای کاربران عادی قابل رویت نخواهد بود.

آموزش های مقدماتی:

این بخش شامل آموزش های مقدماتی کاراته می باشد که برای تمامی مخاطبین وب سایت رایگان قابل استفاده است که شامل اصول اولیه کاراته در تمامی سبک های کنترلی می باشد. این آموزش ها که شامل مطالب، تصاویر و ویدئو می باشد شما را با کاراته و اصول پایه ای که در تمامی سبک ها باید رعایت شود آشنا می کند.

آموزش های کاتا:

این بخش که تنها اعضای VIP به آن دسترسی خواهند داشت، شامل آموزش های تصویری، صوتی و عکس نوشته است و همچنین به زبان ساده در قالب متن نیز بیان شده است. آموزش های بخش کاتا شامل  تمامی سبک های کنترلی کاراته می باشد و تنها محدود به یک سبک خاص نخواهد بود.

آموزش های کومیته:

این بخش نیز مانند بخش کاتا تنها اعضای VIP به آن دسترسی خواهند داشت و شامل آموزش های تصویری، صوتی و عکس نوشته است و همچنین به زبان ساده و در قالب متن نیز بیان شده است. آموزش های کومیته شامل آنالیز حریف، مهارت های مورد نیاز (شامل مهارت های تکنیکی – استقامتی و بدنسازی) و همچنین مهارت استفاده از تکینیک ها در زمان مسابقه می باشد. تمامی این آموزش ها با تلاش تیمی خانوده کاراته مهر ایرانیان تهیه گردیده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش های ویژه مربیان:

این بخش خود شامل دو قسمت می باشد: بخش اول، سوالاتی می باشد که مربیان عزیز درصدد یافتن پاسخ آن هستند. می توانند بعد از ایجاد اکانت VIP مخصوص مربیان، وارد بخش آموزش های ویژه مربیان شده و از طریق فرم پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح نمایند. بخش دوم، شامل آموزش های روتین می باشد که هفتگی و ماهانه برای مربیان تدارک دیده می شود و مربیان عزیز می تواند ازین آموزش ها کمال استفاده را نمایند.

 

تمامی بخش های ذکر شده در بالا بنا به تحلیل و نیاز جامعه کاراته امروز تدارک دیده و در اختیار کاربران کاراته مهر ایرانیان قرار خواهد گرفت در صورتی که شما احساس می کنید در حوزه ای نیاز به توضیح و یا آموزش خاصی است لطفا نقطه نظرات خود را با ما از طریق  فرم تماس  و با بخش آموزش در میان بگذارید. همچنین می توانید ویدئو های ما را در آپارات دنبال کنید.