تماس با ما

شما می توانید به کمک نقشه زیر مکان ما را که با علامت قرمز نشانه گذاری شده است، بیابید.

در صورت وجود هرگونه مشکل در وب سایت و یا در هنگام خرید اشتراک اعلام نمائید تا پاسخگوی شما باشیم. همچنین ما منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

در صورتی که علاقه مند هستید با وب سایت همکاری داشته باشید از طریق پست الکترونیک روابط عمومی، خلاصه ای از فعالیت های خود را برای ما ارسال نمایید. فراموش نکنید می توانید با عضویت در کانال تلگرام ما از جدیدترین و داغ ترین اخبار مطلع شوید.

لطفا از طریق فرم تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید. در کمتر از ۷۲ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود.

 


بخش های مربوطه

بخش اخبار

اخبار وب سایت از سه بخش تشکیل شده است:

بخش اول، اخبار اعضای کاراته مهر ایرانیان می باشد که شامل خبرهای مربوط به موفقیت اعضا، استاژها و همچنین اردوها می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند هستید به خانواده بزرگ مهر ایرانیان بپیوندید از طریق فرم سمت راست با ما در تماس باشید. منتظر خبرهای بعدی و افتخارات فرزندان این سرزمین باشید. قابل ذکر است هرگونه کپی برداری از این بخش از اخبار که کاملا اختصاصی می باشد تنها با اجازه مدیر وب سایت و یا ذکر منبع همراه با درج لینک مجاز است.

بخش دوم، اخبارکاراته بانوان است که شامل خبرهای مهم از کاراته بانوان ( درسطوح استانی و ملی) می باشد. آن دسته از اخباری که بیشتر در رسانه ها و وب سایت ها مطرح هستند در این بخش قرار می گیرد.

بخش سوم، در این بخش خبرهای مربوط به کاراته مردان در سطح کشوری و استانی قرار می گیرد.

در صورت تمایل به همکاری با هرکدام از بخش های مربوطه می توانید از فرم سمت راست استفاده نمائید.

نتیجه مسابقات

بخش آموزش

بخش آموزش وب سایت شامل تاریخچه ای کامل از کاراته و سبک های آن به همراه یک دایرة اللغات کامل از کاراته می باشد.

بخش اصلی آموزش، شامل آموزش هایی است که مراحل اولیه آن به صورت رایگان فعال هستند و برای مشاهده آموزش های پیشرفته می بایست اشتراک ویژه تهیه نمائید.

 

بخش تیم ها

در این قسمت شما می توانید تیم های مختلف را همراه با مختصری از فعالیت آنها و گالری تصویرشان مشاهده نمائید. شما نیز اگر علاقه مند هستید به جمع این تیم ها در وب سایت ما بپیوندید. از فرم سمت راست استفاده نمائید و برای ما پیام ارسال کنید.

 

فرم تماس با ما

نام خانوادگی:*

پست الکترونیک:*

شماره تماس:

موضوع:*

بخش مربوطه:*

ضمیمه:

شرح پیام:*