کاراته مهر ایرانیان

مختصری از خانواده کاراته مهر ایرانیان

وب سایت کاراته مهر ایرانیان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ به صورت آزمایشی آغاز نمود و به دلیل بازخوردهای مثبت دریافت شده، تصمیم برآن شد تا وب سایتی را با طراحی جدید رونمایی کنیم. در این وبسایت ما خدمات قابل ارائه خود را افزایش و مبنی بر فعالیت و عضویت کاربران خود قرارداده ایم که در سه بخش اخبار، آموزش و تیم ها در قالب مطالب و ویدئوهای رایگان و یا VIP قابل استفاده می باشد. قابل ذکر است این وب سایت هیچ گونه وابستگی به نهاد های دولتی و یا خصوصی نداشته و کامل مستقل اداره می شود، تنها از حمایت های معنوی و دانش سرکار خانم قربانی که تحت عنوان باشگاه مهر در حال فعالیت می باشند بهره می گیرد. درآمدهای کسب شده از طریق سایت، صرفاً صرف هزینه های مربوط به سایت و همچنین اردوها و استاژهای خانواده کاراته مهر ایرانیان می گردد. اگر شما هم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ کاراته علاقه مند هستید با ما در بخش های اخبار، عکاسی، آموزش و یا غیره همکاری داشته باشید، دانش خود را از ما دریغ نکنید. ما همیشه به دنبال ایده های جدید و دانش نوین جهت بهبود محیط کاراته هستیم. با ما در تماس باشید.

 

اهداف

هدف اصلی ما از راه اندازی وب سایت مهر ایرانیان ایجاد بستری مناسب و در عین حال بی طرف در محیط کاراته آقایان و بانوان می باشد. بستر ایجاد شده این قابلیت را دارا می باشد تا کاربران بتوانند با ایجاد عضویت از مطالب سایت استفاده نمایند و با کد اشتراکی که برای آنها صادر میگردد بتوانند از اردوها، استاژها و یا مسابقات بهره مند گردند و همچنین از اخبار اختصصاصی، جوایز و مسابقات ویدئویی برگزار شده در سایت مطلع شوند. ما این نوید را به تمامی مربیان و کاراته کاران اعم از آقایان و بانوان می دهیم که در بخش تیم ها که در وب سایت تدارک دیده شده، بتوانند رزومه، مشخصات و همچنین اخبار موفقیت شان را برای ما ارسال کنند تا به عنوان عضوی از خانواده کاراته مهر ایرانیان، ما نیز در موفقیت شان سهمی کوچک ایفا کرده باشیم.  این گوشه ای از خدمات گسترده ای است که برای اعضای ثابت و فعال خانواده کاراته مهر ایرانیان تدارک دیده ایم.

 

امکانات سایت

بخش اخبار

بخش اول، اخبار اعضای کاراته مهر ایرانیان می باشد که شامل خبرهای مربوط به موفقیت اعضا، استاژها و همچنین اردوها می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند هستید حتما به خانواده بزرگ مهر ایرانیان بپیوندید و منتظر خبرهای بعدی و افتخارات فرزندان این سرزمین باشید. قابل ذکر است هرگونه کپی برداری از این بخش از اخبار که کاملا اختصاصی می باشد تنها با اجازه مدیر وب سایت و یا ذکر منبع همراه با درج لینک مجاز است.

بخش دوم، اخبارکاراته بانوان است که شامل خبرهای مهم از کاراته بانوان ( درسطوح استانی و ملی) می باشد. آن دسته از اخباری که بیشتر در رسانه ها و وب سایت ها مطرح هستند در این بخش قرار می گیرد.

بخش سوم، در این بخش خبرهای مربوط به کاراته مردان در سطح کشوری و استانی قرار می گیرد.

بخش آموزش

بخش آموزش وب سایت شامل تاریخچه ای کامل از کاراته و سبک های آن به همراه یک دایرة اللغات کامل از کاراته می باشد.

بخش اصلی آموزش، شامل آموزش هایی است که مراحل اولیه آن به صورت رایگان فعال هستند و برای مشاهده آموزش های پیشرفته می بایست اشتراک ویژه تهیه نمائید.

بخش تیم ها

در این قسمت شما می توانید تیم های مختلف را از سراسر کشور همراه با مختصری از فعالیت آنها و گالری تصویرشان مشاهده نمائید. این بخش به دو قسمت آقایان و بانوان تقسیم گردیده تا به توانیم تمامی جامعه کاراته را جذب نمائیم.

 


عضویت 3 ماهه

عضویت سه ماهه همراه با تخفیف

50,000 تومان

3 ماه
شما در این حالت از تخفیف بهره مند خواهید شد واز تمامی امکانات سایت می توانید استفاده نمائید. ما توصیه میکنیم برای استفاده کامل از مطالب بخش آموزش و استفاده از خدمات بخش تیم ها و یا اخبار ازین عضویت استفاده نمائید.

عضویت ماهانه

عضویت ماهانه

20,000 تومان

یک ماه
در حالت شما قادر خواهید بود یک ماه از مطالب و خدمات وب سایت استفاده نمائید. برای کسانی که پیگیر مطالب آموزشی ما هستند در عین حال نیم خواهند هزینه اشتراکی زیادی پرداخت کنند، این عضویت توصیه میگردد.

عضویت 1 روزه

عضویت موردی

1,500 تومان

یک روز
شما در این حالت برای استفاده از مطالب یک روز فرصت دارید (استفاده موردی). این حالت برای مواقعی که شما اشتراکتان پایان یافته و یا علاقه ای به خرید اشتراک ماهانه ندارید توصیه می گردد. این عضویت تنها یک روز اعتبار دارد.